Anasayfa | Kurumsal | English | Bize Ulaşın
ÜRÜNLER
BARİYER SİSTEMLERİ
Mantar Bariyer Sistemleri
Road Blocker Sistemleri
Kollu Bariyer Sistemleri
Hızlı Bariyer Sistemleri
Manuel Mantar Bariyer
Sabit Mantar Bariyer
Şantiye Bariyeri
OTOPARK SİSTEMLERİ
Otopark Yönlendirme Sistemi
Çıkış Ödemeli Otopark Sistemi
Merkezi Ödemeli Otopark Sistemi
Basit Otopark Sistemi
Ogs Otopark Sistemi
Plaka Okumalı Otopark Sistemi
Rfid Okumalı Otopark Sistemi
Araç Altı Görüntüleme Sistemi
Sinyalizasyon Lambası
Loop Dedektör
OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ
90° Açılan Bahçe Kapısı Sistemleri
Yana Kayar Bahçe Kapısı Sistemleri
Yükleme Körükleri
YER TUZAĞI
Otomatik Yer Tuzağı Sistemleri
Manuel Yer Tuzağı Sistemleri
Maniveralı Yer Tuzağı Sistemleri
TURNİKE SİSTEMLERİ
Boy Turnike Sistemleri
Yarım Boy Turnike Sistemleri
Vip Turnike Sistemleri
OTOPARK DİREKLERİ VE EKİPMANLARI
Otopark Direkleri
Kolon Koruma
Sabit direkler
Araç Yaslama Direği
Hız Kesici
PDKS SİSTEMLERİ
Parmak İzi Sistemleri
Kartlı ve Şifreli Geçiş Sistemleri
Manyetik Kilit Sistemleri
Pdks Yazılımı
Yemekhane Yazılımı
BEKÇİ TUR KONTROL SİSTEMİ
Dokunmatik Bekçi Tur Kontrol Sistemi
DEDEKTÖRLER
El Dedektörleri
Metal Kapı Dedektörleri
Bekçi Tur Kontrol Sistemi, Tur Sistemi
 
 Kollu Bariyer Sistemleri   ›  Mantar Bariyer Sistemleri  › Road Blocker Sistemleri › Yer TuzağıHız Kesici SistemleriAraç Yaslama Direği

Akıllı Kalem - Bekçi Tur Kontrol Sistemi
BEKÇİ TUR KONTROL SİSTEMİ - AKILLI KALEM - BEKÇİLER İÇİN GÜVENLİK KALEMİ
 

Bekçi Tur Kontrol Sistemi

Bekçi Tur Kontrol Sistemi
Askeriyelerde, Fabrikalarda, Sitelerde, nöbetçi veya güvenlik görevlilerinin olduğu herhangi bir yerde, bekçilerin düzenli bir şekilde gezip gezmediği, turlarının ne kadar sıklıkla yaptığını tespit edip, bunu düzenli bir şekilde raporlayan bekçi tur kontrol sistemi dir.Yerli üretim olan bu sistem, kolay kullanımlı lisanslı Türkçe yazılıma sahiptir.Bu program sayesinde belirlediğiniz tarihler arasında bekçi tur kontrol raporu alabilirsiniz.

Akplus Akıllı Kalem Bekçi DevriyeTur Kontrol Sistemi

İşyeriniz hırsızlığa, sabotaja karşı yeterince korunuyor mu? Bekçiniz Belirlediğiniz Noktaları Düzenli Olarak Dolaşıyor mu?

Akplus Akıllı Kalem Bekçi Devriye Tur Kontrol Sistemi güvenliği sağlamakla sorumlu kişilerin görevlerini tam olarak yapıp yapmadıklarını bilgisayar ortamında denetleyen bir sistemdir. Tamamen paslanmaz çelikten üretilen Akplus Akıllı Kalem Bekçi Kontrol Sisteminin üzeri düşmelere, çarpmalara ve kötü kullanıma karşı ABS plastik kaplıdır. Akplus Akıllı Kalem Devriye Tur Kontrol Sistemi, Haberleşme Yuvası, kontrol noktalarına yerleştirilmiş Güvenlik noktaları ve Bekçi Anahtarlıkları sayesinde denetim tam olarak sağlanır. Kontrol noktalarına yerleştirilen tomlara, Akplus Akıllı Kalem Bekçi Tur Kontrol Kalemi ile bir anlık dokunma, hangi bekçinin, hangi tarih ve saatte nereyi kontrol ettiğini kayıt altına almak için yeterlidir. Gece boyu yapılan kontroller Akplus Akıllı Kalem Bekçi Kontrol Sistemi içinde toplanır ve gün bitiminde haberleşme yuvası ile USB li versiyonda bilgisayarın USB girişine takılarak bilgisayara aktarılır.

İşletme içinde her türlü bilgisayara takılabilen Bekçi Tur Kontrol Sistemi; Haberleşme Yuvası ile Akplus Akıllı Kalem Devriye Tur Kontrol Sisteminin hafızasında bulunan tüm kayıtlar bilgisayara aktarılıp raporlanabilir. Bunun için bilgisayar programının çalıştırılması ve bekçi tarafından yetkiliye teslim edilen Akplus Akıllı Kalem Bekçi Tur Saati haberleşme yuvası içine bırakılarak veya USB li versiyonda bilgisayarın USB girişine takılarak [Enter] tuşuna basılması yeterlidir.

2000'li yılların güvenlik sistemi olarak adlandırılan Akplus Akıllı Kalem Bekçi (Devriye) Tur Kontrol Sistemi fonksiyonel yapısı ve kesin güvenlik kontrolü ile eski kurmalı bekçi tur saatlerini rafa kaldırmıştır. Windows ortamında çalışmaktadır.

Akplus Akıllı Kalem Devriye Tur Kontrol Sisteminin; kullanımı özel bilgi ve beceri gerektirmez. Son derece pratik bir yapıya sahip olan Akplus Akıllı Kalem Bekçi Tur Kontrol Sistemi bir anlık dokunma ile her türlü nesnenin veya güvenlik görevlisinin kontrol edilmesini sağlar.

Akıllı Kalem Bekçi Devriye Tur Kontrol Sistemi Kısaca Şu Şekilde Çalışır;

Akıllı Kalem Bekçi Tur Kontrol Sistemi içerisinden çıkan güvenlik kontrol noktaları güvenliğin önemli olduğu, kontrol edilmesi istenen yerlere monte edilir. Bekçi, tura çıkmadan önce kendisine ait olan bekçi anahtarlığını Akplus Akıllı Kalem Bekçi Tur Kontrol Kalemine okutur, böylece Akplus Akıllı Kalem Bekçi Tur Kontrol Kalemi hangi bekçi tarafından kullanıldığını öğrenmiş olur.
Bekçi kontrol etmekle yükümlü olduğu yerlere giderek Akıllı Kalemi güvenlik noktalarına okutarak kontrolünü yapar, bu esnada, okuma sırasında Akplus Akıllı Kalem Devriye Tur Kontrol Sistemi ışıklı ve sesli uyarı verir.
Bekçi mesai süresi boyunca kontrol ettiği yerlerde bulunan güvenlik noktalarını Akplus Akıllı Kalem Bekçi Takip Sistemine okutarak yaptığı güvenlik kontrol işlemlerini kayda alır. Bekçi görevini bitirdikten sonra, Akplus AkıllıKalem Bekçi Tur Sistemini amirine teslim eder.

Güvenlik amiri, Akplus Akıllı Kalem Bekçi Tur Saatini bilgisayara bağlı haberleşme yuvasına takarak, gece yapılan kontroller ile ilgili bilgileri bilgisayara aktarır ve yazıcıdan bekçinin yaptığı güvenlik kontrolleri ile ilgili ayrıntılı raporları alır.

Ürettiği ürünlerde kaliteyi, dayanıklığı güvenilirliği ve servis sonrası hizmeti temel ilke olarak benimseyen tarafımızdan üretilmiş olan AKplus Akıllı Kalem Bekçi Tur Kontrol Sistemi, TSEK ve TSE-ex kalite ISO 9001 ve CE belgelerine sahiptir. Akplus Akıllı Kalem Devriye Tur Kontrol Sistemi; binlerce sanayi kuruluşunda, okullarda, askeri birliklerde, iş merkezlerinde Bekçi Tur Kontrol Sistemi (Bekçi Tur Saati) olarak kullanılmaktadır.

Akplus Akıllı Kalem Bekçi Devriye Tur Kontrol Sistemi;

Akıllı Kalem Uygulama alanıFabrika, depo, şantiye, büyük mağaza ve alışveriş merkezleri,askeri birlikler gibi mekanların güvenliğinden sorumlu personelin hangi güvenlik noktasını, ne zaman kontrol ettiğini belirleyen ve alınan verileri otomatik olarak yazılım üzerinden raporlayan bilgisayar tabanlı devriye tur konrol sistemidir.
Akplus Akıllı Kalem Bekçi Kontrol Saatinin en büyük özelliklerinden biri; paslanmaz çelik gövdesinin üzerine ABS plastik kaplanarak; darbe emici özelliğinin geliştirilmesi ve darbelere karşı dayanıklılığının arttırılmış olmasıdır.

Su geçirmez özelliği olan Akplus Akıllı Kalem Bekçi Tur Sistemi her türlü hava koşullarında çalışabilecek şekilde üretilmektedir. Güneşten, nemden ve yağmurdan etkilenmez.

Akplus Akıllı Kalem Bekçi Tur Kontrol Sistemi'nin güvenlik kontrol noktaları da yine aynı şekilde ABS plastikten üretilmiş olup her türlü hava koşulunda çalışabilir.

Akplus Akıllı Kalem Bekçi Tur Kontrol Sistemi programımız Türkçe haricinde İngilizce ve Almanca dillerini de desteklemektedir.

İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde ki fabrikamızda; tamamen Türk mühendis ve teknisyenlerinin üstün çalışmaları ile üretilen Akplus Akıllı Kalem Bekçi Tur Kontrol Sistemi 2000 yılında TESİD' in Elektronik'te Yenilikçilik ve Yaratıcılık Yarışmasında finalist firma olma gururunu yaşamıştır.

Akplus Akıllı Kalem Bekçi Tur Kontrol Sistemi Seti içerisin de; Akplus Akıllı Kalem Bekçi Tur Kontrol Kalemi; Haberleşme Yuvası; Akıllı Kalem Bekçi Tur Kontrol Sistemi yazılımı; 5 adet güvenlik noktası; 3 adet bekçi anahtarlığı; Akıllı Kalem deri kılıfı; vida dübel seti ve kullanım kılavuzu bulunmaktadır.( Dilerseniz güvenlik noktalarını metal olarakta temin edebilirsiniz.) İhtiyaca göre Akıllı Kalem Bekçi Tur Kontrol Sisteminin tüm bileşenlerini birim olarakta satın alabilirsiniz.

Piyasada Akplus Akıllı Kalem Bekçi Tur Kontrol Sisteminin birçok taklitleri bulunmaktadır, lütfen seçim yaparken yerli üretim olup olmadığını ve kalite belgelerini (TSE,TSE-K, ISO 9001, Hizmet Yeterlilik Belgelerini) kontrol ediniz.

Akıllı Kalem UygulamaAkplus Akıllı Kalem Bekçi Tur Kontrol Sistemi ile bekçi kontrolü yanında araç takibi de yapılabilir. İşletmenin araçlarının; hangi saatte giriş ve çıkış yaptığını, güzergah ve şöförleri ile beraber raporlar ve kontrol etmenizi sağlar. Bu sayede Akıllı Kalemi gündüz araç takibi, gecede bekçi takibi yaparak 24 saat kesintisiz kullanabilirsiniz.


Akplus Akıllı Kalem Windows ortamında kolay kullanımı, güçlü yazılımı ve sade anlatımı ile harikalar yaratıyor...

** Akplus Akıllı Kalem Bekçi Devriye Tur Kontrol Sistemimiz ile ilgili tüm teknik detaylara; ürün broşürlerine; bekçi kontrol programı demo yazılımına; kullanım kılavuzuna ve ürün teknik şartnamesine www.akillikalem.com adresimizden ulaşabilirsiniz.

Bekçi Tur Kontrol Sistemi Teknik Özellikleri

 TEKNİK ÖZELLİKLER

Akıllı Kalem

Akıllı Kalem  USB

 TECHNICAL SPECTS

Smartpen Plus

Smartpen Plus USB

 Kayıt Kapasitesi

2872

2872

 Event Log

 Tanıtalabilir TOM Sayısı

400

400

 Definable TOM Capacity

 Çalışma Voltajı

3 V DC

3.6 V DC

 Operating Voltage

 Çalışma Sıcaklığı

- 10º C + 50º C

 Operating Temperature

 PC ile Haberleşme

RS 232 C

USB

 Communication to PC

 TOM ile Haberleşme

One Wire

 Communication to TOM

 Boyut

Boy: 170 mm - Çap 28mm

 Dimensions

Height: 170 mm - Diameter 28mm

 Dış Kılıf

1.5mm Paslanmaz Çelik üstü Plastik Kaplama

 Housing Case

1.5 mm Stainless Stell Plastic Coated

 Ağırlık

300 gr

 Weight

 İşletim Sistemi

Win 95 ve üst versiyonlar

 Operating System

Win 95 & upper versions

 Batarya Ömrü

CR123A pil 1.000.000 okuma

Tam şarj ile 25.000 okuma

 Battery Life

1 Million reads with a CR123A

25000 with a full charge reading

 Garanti

Üretim hatalarına karşı 2 yıl

 Warranty

2 years against manufacturing defects

 

 

 

 

Sabit Direk - Sabit Baba - Piyon Bariyer - Araç Yaslama DireğiYer Tuzağı - Loop Dedektör - Bariyer Fotoseli -Bahçe Kapı Motoru - Road Blocker - Bahçe Kapı Motorları -Göster Geç Anahtarlığı - Delinatör - Loop Dedektör - Otopark Numaralandırma - Kepenk Alıcısı - Bariyer Fiyatları - Bariyer Kumandası - Yol Kapanı - Belediyeler için Delinatör - Ekonomik Bariyer - Bariyer Sistemleri - Kollu Bariyer Fiyatları - Otopark Kolon Koruma - Otopark Sistemleri - Otopark Yönlendirme Levhaları - Şerit Ayırıcı Delinatör - Rfid sistemi - Şerit Bariyer - Duvara Monte Şerit Bariyer - Otopark Aynası - Manuel Bariyer - Yer Kapanı - Kepenk Güç Kaynağı - Bariyer - Hızlı Bariyer - Ekonomik Bariyer Fiyatları - Bariyer Sistemi - Bariyer Sistemleri - Bariyer Kumandası - Bariyer Kolu - Otopark Bariyeri -Otopark Direği - Otopark Tabelaları - Otopark Bileti -Delinatör - Güneşten Etkilenmeyen Fotosel - Kart Okuyuculu Bariyer Sistemi - Koruma Direkleri - Loop Dedektör - Muze Bilet Sistemi - Pilli Fotosel
Copyright © 2023 -2024 - İnter Kontrol ve Otomasyon Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.

İNTER KONTROL VE OTOMASYON SİSTEMLERİ SAN. TİC. LTD.ŞTİ, İSTANBUL, TURKEY
TEL : 0212 220 0 444    FAX : 0212 220 3 444
   info@intercontrolsystem.com