Anasayfa | Kurumsal | English | Bize Ulaşın
ÜRÜNLER
BARİYER SİSTEMLERİ
Mantar Bariyer Sistemleri
Road Blocker Sistemleri
Kollu Bariyer Sistemleri
Hızlı Bariyer Sistemleri
Manuel Mantar Bariyer
Sabit Mantar Bariyer
Şantiye Bariyeri
OTOPARK SİSTEMLERİ
Otopark Yönlendirme Sistemi
Çıkış Ödemeli Otopark Sistemi
Merkezi Ödemeli Otopark Sistemi
Basit Otopark Sistemi
Ogs Otopark Sistemi
Plaka Okumalı Otopark Sistemi
Rfid Okumalı Otopark Sistemi
Araç Altı Görüntüleme Sistemi
Sinyalizasyon Lambası
Loop Dedektör
OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ
90° Açılan Bahçe Kapısı Sistemleri
Yana Kayar Bahçe Kapısı Sistemleri
Yükleme Körükleri
YER TUZAĞI
Otomatik Yer Tuzağı Sistemleri
Manuel Yer Tuzağı Sistemleri
Maniveralı Yer Tuzağı Sistemleri
TURNİKE SİSTEMLERİ
Boy Turnike Sistemleri
Yarım Boy Turnike Sistemleri
Vip Turnike Sistemleri
OTOPARK DİREKLERİ VE EKİPMANLARI
Otopark Direkleri
Kolon Koruma
Sabit direkler
Araç Yaslama Direği
Hız Kesici
PDKS SİSTEMLERİ
Parmak İzi Sistemleri
Kartlı ve Şifreli Geçiş Sistemleri
Manyetik Kilit Sistemleri
Pdks Yazılımı
Yemekhane Yazılımı
BEKÇİ TUR KONTROL SİSTEMİ
Dokunmatik Bekçi Tur Kontrol Sistemi
DEDEKTÖRLER
El Dedektörleri
Metal Kapı Dedektörleri
Boy turnike sistemleri,Turnike Sistemi
 

 Yarım Boy Turnike Sistemleri  ›  Boy Turnike Sistemleri › Vip Turnike Sistemleri


Turnike Sistemleri
TURNİKE GEÇİŞ SİSTEMİ - PERSONEL TURNİKE GEÇİŞ SİSTEMİ - TAM BOY TURNİKE SİSTEMLERİ
 
Boy Turnike
 
LTF-113 -LTF-114  TAM BOY TURNİKE

Boy Turnike 1

LTF-113 ve LTF-114 boy turnikeleri genellikle stadyum , fabrika girişleri vs. kalabalık grupları karşılamak amacı için tasarlanmış olup boy turnikeler içinde en ekonomik olan modeldir. LTF-113 ve LTF-114 boy turnikeleri 3 kollu ve 4 kollu seçenekleri ile geçişin rahatlığı ile güvenliği arasında seçim yapma olanağı sunmaktadır.Bütün boy tipi Turnikelerde olduğu gibi elektrostatik toz boyalı , kasa elektrostatik toz boyalı orta rotor ve kollar paslanmaz vede tamamı paslanmaz  olmak üzere 3 seçenek müşterilerimize sunulmaktadır.Hassas algılayıcılar sayesinde LTT-113 LTF-114 boy turnike kollarının pozisyonu, hareketi ve yönü hakkında bilgi alınabilir.Geçiş yapıldı bilgisini kullanıcılar yada diğer kontrol sistemlerine iletmesi için data çıkışı mevcuttur.Tüm mekanik aksamı ve elektronik kontrol sistemleri tamamı yerli sermaye olarak üretilmektedir.

LTF-113 ve LTF-114 boy turnikeleri elektro mekanik mekanizması sayesinde  basit giriş-çıkış işlemlerinde veya elektronik kontrol cihazları kullanarak daha karmaşık giriş-çıkış işlemlerinde kullanılabilir. Kullanım seçenekleri; her turnike bir ya da iki yönlü kullanılabilir, istenildiğinde  elektronik kartı üzerindeki dip swich ler yardımıyla tek yöne veya çift yöne birden giriş izni verir. LTF-113 ve LTF-114 boy turnikeleri elektrik kesilmelerinde ve tehlike anlarında turnike iki yöne serbest bırakılabilir veya kilitlenebilir. LTF-113 ve LTF-114 boy turnikeleri access kontrol panelleri , bilet okuma terminalleri ve uzaktan kontrol cihazları ile kontrol edilebilir.
LTT-113 LTF-114 Boy turnikenin TSE ve CE belgeleri mevcuttur.
 
 
LTT-413 LTF-414 TAM BOY TURNİKE ( KAFESLİ TİP)
Boy Turnike 2
 
LTT-413 LTF-414 Tam Boy turnikeler, stadyumlar ve büyük eğlence merkezleri gibi kalabalık insan gruplarının geçişlerinin kesin kontrol altına alınması gerektiği durumlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.LTF-413 ve LTF-414 boy turnikeleri 3 kollu ve 4 kollu seçenekleri ile geçişin rahatlığı ile güvenliği arasında seçim yapma olanağı sunmaktadır.Bütün boy tipi Turnikelerde olduğu gibi elektrostatik toz boyalı , kasa elektrostatik toz boyalı orta rotor ve kollar paslanmaz vede tamamı paslanmaz  olmak üzere 3 seçenek müşterilerimize sunulmaktadır.Hassas algılayıcılar sayesinde LTT-413 LTF-414 boy turnike kollarının pozisyonu, hareketi ve yönü hakkında bilgi alınabilir.Geçiş yapıldı bilgisini kullanıcılar yada diğer kontrol sistemlerine iletmesi için data çıkışı mevcuttur.Kullanım seçenekleri; her turnike bir ya da iki yönlü kullanılabilir, istenildiğinde  elektronik kartı üzerindeki dip swich ler yardımıyla tek yöne veya çift yöne birden giriş izni verir.Tüm mekanik aksamı ve elektronik kontrol sistemleri tamamı yerli sermaye olarak üretilmektedir.

Dahili ve harici mekanlarda kullanılabilen LTF-413 ve LTF-414 boy turnikeleri elektrik kesilmelerinde ve tehlike anlarında turnike iki yöne serbest bırakılabilir veya kilitlenebilir. LTF-413 ve LTF-414 boy turnikeleri access kontrol panelleri , bilet okuma terminalleri ve uzaktan kontrol cihazları ile kontrol edilebilir.
LTT-413 LTF-414 Boy turnikenin TSE ve CE belgeleri mevcuttur.
 
 
LTF-103 -LTF-114  TAM BOY TURNİKE
Boy Turnike 3
 
LTF-104 boy turnikeleri genellikle stadyum , fabrika girişleri vs. kalabalık grupları karşılamak amacı için tasarlanmış olup boy turnikeler içinde en ekonomik olan modeldir. LTF104 boy turnikeleri 3 kollu ve 4 kollu seçenekleri ile geçişin rahatlığı ile güvenliği arasında seçim yapma olanağı sunmaktadır.Bütün boy tipi Turnikelerde olduğu gibi elektrostatik toz boyalı , kasa elektrostatik toz boyalı orta rotor ve kollar paslanmaz vede tamamı paslanmaz  olmak üzere 3 seçenek müşterilerimize sunulmaktadır.Hassas algılayıcılar sayesinde LTT 104 boy turnike kollarının pozisyonu, hareketi ve yönü hakkında bilgi alınabilir.Geçiş yapıldı bilgisini kullanıcılar yada diğer kontrol sistemlerine iletmesi için data çıkışı mevcuttur.Tüm mekanik aksamı ve elektronik kontrol sistemleri tamamı yerli sermaye olarak üretilmektedir.

LTF 104 boy turnikeleri elektro mekanik mekanizması sayesinde  basit giriş-çıkış işlemlerinde veya elektronik kontrol cihazları kullanarak daha karmaşık giriş-çıkış işlemlerinde kullanılabilir. Kullanım seçenekleri; her turnike bir ya da iki yönlü kullanılabilir, istenildiğinde  elektronik kartı üzerindeki dip swich ler yardımıyla tek yöne veya çift yöne birden giriş izni verir. LTF104 boy turnikeleri elektrik kesilmelerinde ve tehlike anlarında turnike iki yöne serbest bırakılabilir veya kilitlenebilir. LTF104 boy turnikeleri access kontrol panelleri , bilet okuma terminalleri ve uzaktan kontrol cihazları ile kontrol edilebilir.
LTT-104 Boy turnikenin TSE ve CE belgeleri mevcuttur.

 

 
LTT-513 LTF-514 CAMLI TAM BOY TURNİKE
Boy Turnike 4
 
LTT-513 LTF-514 Boy turnikeler, büyük plazalar, ticaret merkezleri yada büyük eğlence merkezleri gibi kalabalık insan gruplarının geçişlerinin kontrol altına alınması gerektiği durumlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.LTT-513 LTF-514 Boy turnikelerini yan yana monte edilerek kalabalık grupları karşılamak amacı için kullanabileceğiniz gibi estetiğin ön planda olduğu yerlerde şık bir çözümdür. 3 kollu ve 4 kollu seçenekleri ile geçişin rahatlığı ile güvenliği arasında seçim yapma olanağı sunmaktadır.LTT-513 LTF-514 Boy turnikelerin mekanik yapıları sayesinde basit giriş-çıkış işlemlerinde veya elektronik kontrol cihazları ile birlikte kullanılarak daha karmaşık giriş-çıkış işlemlerinde kullanılabilir.LTT-513 LTF-514 turnike tek ya da çift yönlü olarak kullanılabilir. Yön seçimi kullanıcılar tarafından kolayca yapılabilir. İstenildiğinde sesli uyarı verebilir. Çoklu geçişlerde hafıza özelliği kullanılabilir. Geçiş yapan kişiden bağımsız olarak uzaktan geçiş izni verilebilir veya kaldırılabilir.Hassas algılayıcılar sayesinde LTT-513 LTF-514 boy turnike kollarının pozisyonu, hareketi ve yönü hakkında bilgi alınabilir.Geçiş yapıldığında sayıcılar yada diğer kontrol sistemleri için data çıkışı mevcuttur.Tüm mekanik aksamı ve elektronik kontrol sistemleri tamamı yerli sermaye olarak üretilmektedir.

Dahili ve harici mekanlarda kullanılabilen LTT-513 LTF-514 boy turnike serisi genellikle gövdesi paslanmaz çelik, kanatları ise pleksiglas dan üretilmektedir. Opsiyonel olarak kanat kısmı 5+5 temperli cam yada polikarbon malzeme olabilmektedir.
LTT-513 LTF-514 Camlı Boy turnikelerin TSE ve CE belgeleri mevcuttur.
 
REFERANSLARDAN BAZILARI
 
Boy Turnike 5
Boy Turnike 6
Boy Turnike 7
     
Boy turnike 8 Boy Turnike 9 Boy Turnike 10
     
 

Sabit Direk - Sabit Baba - Piyon Bariyer - Araç Yaslama DireğiYer Tuzağı - Loop Dedektör - Bariyer Fotoseli -Bahçe Kapı Motoru - Road Blocker - Bahçe Kapı Motorları -Göster Geç Anahtarlığı - Delinatör - Loop Dedektör - Otopark Numaralandırma - Kepenk Alıcısı - Bariyer Fiyatları - Bariyer Kumandası - Yol Kapanı - Belediyeler için Delinatör - Ekonomik Bariyer - Bariyer Sistemleri - Kollu Bariyer Fiyatları - Otopark Kolon Koruma - Otopark Sistemleri - Otopark Yönlendirme Levhaları - Şerit Ayırıcı Delinatör - Rfid sistemi - Şerit Bariyer - Duvara Monte Şerit Bariyer - Otopark Aynası - Manuel Bariyer - Yer Kapanı - Kepenk Güç Kaynağı - Bariyer - Hızlı Bariyer - Ekonomik Bariyer Fiyatları - Bariyer Sistemi - Bariyer Sistemleri - Bariyer Kumandası - Bariyer Kolu - Otopark Bariyeri -Otopark Direği - Otopark Tabelaları - Otopark Bileti -Delinatör - Güneşten Etkilenmeyen Fotosel - Kart Okuyuculu Bariyer Sistemi - Koruma Direkleri - Loop Dedektör - Muze Bilet Sistemi - Pilli Fotosel
Copyright © 2023 -2024 - İnter Kontrol ve Otomasyon Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.

İNTER KONTROL VE OTOMASYON SİSTEMLERİ SAN. TİC. LTD.ŞTİ, İSTANBUL, TURKEY
TEL : 0212 220 0 444    FAX : 0212 220 3 444
   info@intercontrolsystem.com