Anasayfa | Kurumsal | English | Bize Ulaşın
ÜRÜNLER
BARİYER SİSTEMLERİ
Mantar Bariyer Sistemleri
Road Blocker Sistemleri
Kollu Bariyer Sistemleri
Hızlı Bariyer Sistemleri
Manuel Mantar Bariyer
Sabit Mantar Bariyer
Şantiye Bariyeri
OTOPARK SİSTEMLERİ
Otopark Yönlendirme Sistemi
Çıkış Ödemeli Otopark Sistemi
Merkezi Ödemeli Otopark Sistemi
Basit Otopark Sistemi
Ogs Otopark Sistemi
Plaka Okumalı Otopark Sistemi
Rfid Okumalı Otopark Sistemi
Araç Altı Görüntüleme Sistemi
Sinyalizasyon Lambası
Loop Dedektör
OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ
90° Açılan Bahçe Kapısı Sistemleri
Yana Kayar Bahçe Kapısı Sistemleri
Yükleme Körükleri
YER TUZAĞI
Otomatik Yer Tuzağı Sistemleri
Manuel Yer Tuzağı Sistemleri
Maniveralı Yer Tuzağı Sistemleri
TURNİKE SİSTEMLERİ
Boy Turnike Sistemleri
Yarım Boy Turnike Sistemleri
Vip Turnike Sistemleri
OTOPARK DİREKLERİ VE EKİPMANLARI
Otopark Direkleri
Kolon Koruma
Sabit direkler
Araç Yaslama Direği
Hız Kesici
PDKS SİSTEMLERİ
Parmak İzi Sistemleri
Kartlı ve Şifreli Geçiş Sistemleri
Manyetik Kilit Sistemleri
Pdks Yazılımı
Yemekhane Yazılımı
BEKÇİ TUR KONTROL SİSTEMİ
Dokunmatik Bekçi Tur Kontrol Sistemi
DEDEKTÖRLER
El Dedektörleri
Metal Kapı Dedektörleri
Turnike Sistemi, Turnike Sistemleri
 

 Yarım Boy Turnike Sistemleri  ›  Boy Turnike Sistemleri › Vip Turnike Sistemleri


Turnike Sistemi, Turnike Sistemleri
TURNİKE GEÇİŞ SİSTEMİ - PERSONEL TURNİKE GEÇİŞ SİSTEMİ - YARIM BOY TURNİKE SİSTEMLERİ
 
LTT-313 TRİPOD TURNİKE  (TEK AYAKLI - DÜZ ÜST KAPAK)  
Turnike
 

İnter LTT-313 Tripod Turnike kuru kontak verebilen tüm geçiş kontrol sistemleri ile entegre olarak çalışabilmektedir. Tüm LTT-313 (Logic Tripod Turnstile) model turnikelerde elektromekanik motoru sayesinde tek yada çift yönlü olarak kullanılır. LTT-313 turnikelerin yön seçimi son kullanıcılar tarafından elektronik kart üzerindeki dip swichler vasıtasıyla kolayca kontrol edilebilir. Turnikelerimizde kullanılan kaliteli şok emici (absorber) sayesine yumuşak ve sessiz geçiş imkanı sunar. Turnikeden geçiş yapan kişiden bağımsız olarak uzaktan geçiş izni verilebilir veya engellenebilir. Optik sensörler sayesinde turnikeye bağlı kolların pozisyonu, hareketi ve yönü hakkında bilgi alınabilir. LTT-313 Turnikenin tüm mekanik aksamı paslanmaz çelikten imal olup , elektromekanik kontrol sistemleri tamamı yerli sermaye olarak üretilmektedir. İç ve  dış mekanlarda sorunsuzca kullanılabilen LTT-313 serisi single ve double tripod turnike seçenekleri ile 1,5mm. 304 kalite paslanmaz çelik veya elektro statik toz boyalı seçenekleri ile üretilir.

Tüm Tripod Turnikelerinin TSEK , ISO ve CE belgeleri mevcuttur.

 
 
LTT-303 TRİPOD TURNİKE (ÇİFT AYAKLI - DÜZ  ÜST KAPAK) 
Turnike Sistemi
 

İnter LTT-303 Tripod Turnike kuru kontak verebilen tüm geçiş kontrol sistemleri ile entegre olarak çalışabilmektedir. Tüm LTT-303 (Logic Tripod Turnstile) model turnikelerde elektromekanik motoru sayesinde tek yada çift yönlü olarak kullanılır. LTT-303 turnikelerin yön seçimi son kullanıcılar tarafından elektronik kart üzerindeki dip swichler vasıtasıyla kolayca kontrol edilebilir. Turnikelerimizde kullanılan kaliteli şok emici (absorber) sayesine yumuşak ve sessiz geçiş imkanı sunar. Turnikeden geçiş yapan kişiden bağımsız olarak uzaktan geçiş izni verilebilir veya engellenebilir. Optik sensörler sayesinde turnikeye bağlı kolların pozisyonu, hareketi ve yönü hakkında bilgi alınabilir. LTT-303 Turnikenin tüm mekanik aksamı paslanmaz çelikten imal olup , elektromekanik kontrol sistemleri tamamı yerli sermaye olarak üretilmektedir. İç ve  dış mekanlarda sorunsuzca kullanılabilen LTT-303 serisi single ve double tripod turnike 1,5mm. 304 kalite paslanmaz çelik veya elektro statik toz boyalı seçenekleri ile üretilir.

Tüm Tripod Turnikelerinin  TSEK , ISO ve CE belgeleri mevcuttur.

 
 
LTT-303A TRİPOD TURNİKE (ÇİFT AYAKLI - AÇILI ÜST KAPAK)
Turnike Sistemleri
 

İnter LTT-303A Tripod Turnike kuru kontak verebilen tüm geçiş kontrol sistemleri ile entegre olarak çalışabilmektedir. Tüm LTT-303A (Logic Tripod Turnstile) model turnikelerde elektromekanik motoru sayesinde tek yada çift yönlü olarak kullanılır. LTT-303A turnikelerin yön seçimi son kullanıcılar tarafından elektronik kart üzerindeki dip swichler vasıtasıyla kolayca kontrol edilebilir. Turnikelerimizde kullanılan kaliteli şok emici (absorber) sayesine yumuşak ve sessiz geçiş imkanı sunar. Turnikeden geçiş yapan kişiden bağımsız olarak uzaktan geçiş izni verilebilir veya engellenebilir. Optik sensörler sayesinde turnikeye bağlı kolların pozisyonu, hareketi ve yönü hakkında bilgi alınabilir. LTT-303A Turnikenin tüm mekanik aksamı paslanmaz çelikten imal olup , elektromekanik kontrol sistemleri tamamı yerli sermaye olarak üretilmektedir. İç ve  dış mekanlarda sorunsuzca kullanılabilen LTT-303A serisi single ve double tripod turnike 1,5mm 304 kalite paslanmaz çelik veya elektro statik toz boyalı seçenekleri ile üretilir.

Tüm Tripod Turnikelerinin  TSEK , ISO ve CE belgeleri mevcuttur.

 
 
LTT-303B TRİPOD TURNİKE (ÇİFT AYAKLI - AÇILI ÜST KAPAK)
Turnike 1
 

İnter LTT-303B Tripod Turnike kuru kontak verebilen tüm geçiş kontrol sistemleri ile entegre olarak çalışabilmektedir. Tüm LTT-303B (Logic Tripod Turnstile) model turnikelerde elektromekanik motoru sayesinde tek yada çift yönlü olarak kullanılır. LTT-303B turnikelerin yön seçimi son kullanıcılar tarafından elektronik kart üzerindeki dip swichler vasıtasıyla kolayca kontrol edilebilir. Turnikelerimizde kullanılan kaliteli şok emici (absorber) sayesine yumuşak ve sessiz geçiş imkanı sunar. Turnikeden geçiş yapan kişiden bağımsız olarak uzaktan geçiş izni verilebilir veya engellenebilir. Optik sensörler sayesinde turnikeye bağlı kolların pozisyonu, hareketi ve yönü hakkında bilgi alınabilir. LTT-303B Turnikenin tüm mekanik aksamı paslanmaz çelikten imal olup , elektromekanik kontrol sistemleri tamamı yerli sermaye olarak üretilmektedir. İç ve  dış mekanlarda sorunsuzca kullanılabilen LTT-303B serisi single ve double tripod turnike 1,5mm 304 kalite paslanmaz çelik veya elektro statik toz boyalı seçenekleri ile üretilir.

Tüm Tripod Turnikelerinin  TSEK , ISO ve CE belgeleri mevcuttur.

 
 
LTT-323 LÜX TRİPOD TURNİKE (AÇILI ÇİFT AYAKLI)
Turnike 2
 

İnter LTT-323 Tripod Turnike kuru kontak verebilen tüm geçiş kontrol sistemleri ile entegre olarak çalışabilmektedir. Tüm LTT-323 (Logic Tripod Turnstile) model turnikelerde elektromekanik motoru sayesinde tek yada çift yönlü olarak kullanılır. LTT-323 turnikelerin yön seçimi son kullanıcılar tarafından elektronik kart üzerindeki dip swichler vasıtasıyla kolayca kontrol edilebilir. Turnikelerimizde kullanılan kaliteli şok emici (absorber) sayesine yumuşak ve sessiz geçiş imkanı sunar. Turnikeden geçiş yapan kişiden bağımsız olarak uzaktan geçiş izni verilebilir veya engellenebilir. Optik sensörler sayesinde turnikeye bağlı kolların pozisyonu, hareketi ve yönü hakkında bilgi alınabilir. LTT-323 Turnikenin tüm mekanik aksamı paslanmaz çelikten imal olup , elektromekanik kontrol sistemleri tamamı yerli sermaye olarak üretilmektedir. İç ve  dış mekanlarda sorunsuzca kullanılabilen LTT-323 serisi single veya double tripod turnike 1,5mm. 304 kalite paslanmaz çelik veya elektro statik toz boyalı seçenekleri ile üretilir.

Tüm Tripod Turnikelerinin TSEK , ISO ve CE belgeleri mevcuttur.

 
 
LTT-303E LÜX TRİPOD TURNİKE (OVAL ÇİFT AYAKLI)
Turnike 3
İnter LTT-303E Tripod Turnike kuru kontak verebilen tüm geçiş kontrol sistemleri ile entegre olarak çalışabilmektedir. Tüm LTT-303E (Logic Tripod Turnstile) model turnikelerde elektromekanik motoru sayesinde tek yada çift yönlü olarak kullanılır. LTT-303E turnikelerin yön seçimi son kullanıcılar tarafından elektronik kart üzerindeki dip swichler vasıtasıyla kolayca kontrol edilebilir. Turnikelerimizde kullanılan kaliteli şok emici (absorber) sayesine yumuşak ve sessiz geçiş imkanı sunar. Turnikeden geçiş yapan kişiden bağımsız olarak uzaktan geçiş izni verilebilir veya engellenebilir. Optik sensörler sayesinde turnikeye bağlı kolların pozisyonu, hareketi ve yönü hakkında bilgi alınabilir. LTT-303E Turnikenin tüm mekanik aksamı paslanmaz çelikten imal olup , elektromekanik kontrol sistemleri tamamı yerli sermaye olarak üretilmektedir. İç ve  dış mekanlarda sorunsuzca kullanılabilen LTT-303E serisi tripod turnike 1,5mm. 304 kalite paslanmaz çelik veya elektro statik toz boyalı seçenekleri ile üretilir. (double modeli yoktur.)

Tüm Tripod Turnikelerinin  TSEK , ISO ve CE belgeleri mevcuttur.
 

 

LTT-303J TRİPOD TURNİKE (JETONLU ÇİFT AYAKLI)
Turnike 4
 

İnter LTT-303J Tripod Turnike üzerinde standart bulunan jeton ünitesinin onayından sonra kuru kontak vermesi ile çalışmaktadır. LTT-303J turnikelerin jeton mekanızmasının olduğu ayağın altında bulunan anahtarlı kilitli kabini sayesinde gün içinde toplanan jeton veyahut madeni paraları kolayca toplayabileceğiniz bölmesi standartın içerisinde sunulmaktadır.Tüm LTT-303J (Logic Tripod Turnstile) model turnikelerde elektromekanik motoru sayesinde tek yada çift yönlü olarak kullanılır. LTT-303J  turnikelerin yön seçimi son kullanıcılar tarafından elektronik kart üzerindeki dip swichler vasıtasıyla kolayca kontrol edilebilir. Turnikelerimizde kullanılan kaliteli şok emici (absorber) sayesine yumuşak ve sessiz geçiş imkanı sunar. Turnikeden geçiş yapan kişiden bağımsız olarak uzaktan geçiş izni verilebilir veya engellenebilir. Optik sensörler sayesinde turnikeye bağlı kolların pozisyonu, hareketi ve yönü hakkında bilgi alınabilir. LTT-303J Turnikenin tüm mekanik aksamı paslanmaz çelikten imal olup , elektromekanik kontrol sistemleri tamamı yerli sermaye olarak üretilmektedir. İç ve  dış mekanlarda sorunsuzca kullanılabilen LTT-303J serisi tripod turnike single veya double seçenekleri ile 1,5mm 304 kalite paslanmaz çelik veya elektro statik toz boyalı seçenekleri ile üretilir.

Tüm Tripod Turnikelerinin  TSEK , ISO ve CE belgeleri mevcuttur.

 
 

Sabit Direk - Sabit Baba - Piyon Bariyer - Araç Yaslama DireğiYer Tuzağı - Loop Dedektör - Bariyer Fotoseli -Bahçe Kapı Motoru - Road Blocker - Bahçe Kapı Motorları -Göster Geç Anahtarlığı - Delinatör - Loop Dedektör - Otopark Numaralandırma - Kepenk Alıcısı - Bariyer Fiyatları - Bariyer Kumandası - Yol Kapanı - Belediyeler için Delinatör - Ekonomik Bariyer - Bariyer Sistemleri - Kollu Bariyer Fiyatları - Otopark Kolon Koruma - Otopark Sistemleri - Otopark Yönlendirme Levhaları - Şerit Ayırıcı Delinatör - Rfid sistemi - Şerit Bariyer - Duvara Monte Şerit Bariyer - Otopark Aynası - Manuel Bariyer - Yer Kapanı - Kepenk Güç Kaynağı - Bariyer - Hızlı Bariyer - Ekonomik Bariyer Fiyatları - Bariyer Sistemi - Bariyer Sistemleri - Bariyer Kumandası - Bariyer Kolu - Otopark Bariyeri -Otopark Direği - Otopark Tabelaları - Otopark Bileti -Delinatör - Güneşten Etkilenmeyen Fotosel - Kart Okuyuculu Bariyer Sistemi - Koruma Direkleri - Loop Dedektör - Muze Bilet Sistemi - Pilli Fotosel
Copyright © 2023 -2024 - İnter Kontrol ve Otomasyon Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.

İNTER KONTROL VE OTOMASYON SİSTEMLERİ SAN. TİC. LTD.ŞTİ, İSTANBUL, TURKEY
TEL : 0212 220 0 444    FAX : 0212 220 3 444
   info@intercontrolsystem.com